Bramy garażowe firmy Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann a także jest najdoskonalszym producentem bram, oraz napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną operującą na przestrzeni dziesięcioleci. Stanowi gwarancję najnowszych rozwiązań i najdoskonalszej gatunkowości artykułów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie i czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków twórcy spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa siedziba firmy usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym miejscu poza wydziałami bazy, mieszczą się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, firma posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma werbuje w nich ponad stu wysoko doświadczonych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o posiada sporą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Zapewnia ona błyskawiczny a także profesjonalny serwis oraz gwarantuje dogodną, umiejętną obsługę konsumenta.